You are currently viewing

_Sinegra 100 Mg Nedir

Sinegra 100 Mg

Erektil disfonksiyon problemi olarak da bilinen sertleşme problemi özellikle 40 yaş üstü erkeklerin sıklıkla karşılaştığı bir cinsel problemdir. Her erkek hayatında bu tür problemler karşılaşabilmektedir. Sertleşme problemleri genellikle kendiliğinden düzelen bir problem olmasına rağmen bazı zamanlarda sorun tedavi gerekmektedir. Uzmanlar sorunun kronik hale gelmeden mutlak olarak çözülmesi gerektiği konusunda uyarılar yapmaktadırlar. Bu nedenle destekleyiciler sorunun çözümünde önemli bir yer kaplamaktadır.

Sertleşme sorununu çözümü için birçok destekleyici üretilmektedir. Bu destekleyicilerin birçoğu maalesef sorunun çözümü konusunda etkisiz kalmaktadır.  Ancak bazı ürünler de sorunun çözümü için çok etkili olabilmektedir.

Bu ürünlerden bir tanesi sildenafil etken maddesini barındıran SinegraSinegradır. Sinegra içeriğinde sildenafil etken maddesini barındırmaktadır. Sertleşme problemini direkt olarak damarlar üzerinde etkin olarak sorunu tedavi etmektedir.

Sertleşme probleminin ana sebebi penis bölgesine giden kanın düzensiz olmasından dolayıdır. Kılcal damarlar daralarak kanın geçişini yavaşlatır ve bunun sonucunda penis erekte olamaz. Sinegra ise bu kılcal damarları genişletir ve kanın bölgeden daha rahat geçmesine imkan sağlar. Bunun sonucunda ise sertleşme sorunu çözülür ereksiyon sağlanır.

Sinegra Yan Etkileri

Her ürünün belirli oranlarda belirli yan etkileri bulunmaktadır. Bu yan etkilerden bazıları sağlık açısından tehlikeliyken bazıları da o kadar tehlikeli olmamaktadır.

Sinegra’nın ise yan etkileri oldukça nadir olarak ortaya çıkmaktadır ve sağlık için kesinlikle tehlikeli değildir. Yan etkiler ortaya çıksa bile genelde kendiliğinden düzelmektedir.

Baş ağrısı, mide bulantısı, eklem ağrıları ve sırt ağrısı en çok görülen yan etkilerden bir tanesidir. Bu yan etkilerde daha önce de belirtildiği üzere genelde kendiliğinden düzelmektedirler. Ancak 4 saat içerisinde bu yan etkiler geçmezse yakınınızdaki bir sağlık kuruluşuna başvurabilirsiniz.

Diğer taraftan kullanım açısından bazı kısıtlamalar bulunmaktadır. Sinegra yorum kısmında bu durum oldukça açıkça belirtilse de yine de belirtmekte fayda bulunmaktadır.

18 yaşın altındaki kimseler ürünü kullanamazlar. Aynı zamanda erkekler de üründen bir fayda göremezler.

Eğer son yıl içerisinde bir kalp krizi geçirdiyseniz ürünü kullanmadan önce doktora danışmalısınız.

Bütün sorularınız bizlere ulaşarak sorabilir ve uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bookmark and Share